top of page
18_edited_edited.jpg

BATI BİMS HAKKINDA...

DOĞAL - SÜRDÜRÜLEBİLİR - ÇEVRECİ - ÜSTÜN MÜHENDİSLİK

             Erciyes Volkanik Dağı'nın eteklerinde, doğanın bize armağanı olan saf ve yüksek kaliteli ponza taşı ile tam otomatik sistem ile ürettiğimiz ürünlerimiz, üstün mühendislik anlayışı ve tecrübesiyle inşaat dünyasına farklı bir perspektif kazandırmaktadır.

Isı ve ses yalıtımı sağlayan, hafif, sağlam ve ısıya karşı dayanıklı olan bloklarımız, projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz bir çözüm sunmaktadır.

                Batı Bims olarak sadece yapı malzemesi değil, aynı zamanda bir gelecek inşa etmekteyiz. Yüksek yalıtım değerimiz ve çevre dostu üretim süreçlerimizle sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamaktayız. Ekonomiye olan olumlu etki sayesinde de ülkemizin kalkınması için destek olmaktayız.

              Biz, kalite ve güvenin adresi olarak, her projenizi benzersiz kılmak için buradayız. Batı Bims olarak amacımız, gelecek nesillerin ihtiyaçlarına uygun, çevre dostu, sürdürülebilir ve dayanıklı yapılar inşa etmenize destek olmaktır.

             Batı Bims yönetim kadromuz, üretim, inşaat ve yapı sektöründe uzun yıllar tecrübe edinmiş olan mühendislerden oluşmakta olup, en üst düzey kalitede yapı imalatının nasıl olması gerektiğini bilen,  blok üretimini de buna uygun şekilde sürdüren bir ekiptir.

08.jpg

NEDEN BATI BİMS BLOKLARI?

YÜKSEK TEKNOLOJİ - BİLİM - TECRÜBE - KALİTE

             Batı Bims Blokları, Erciyes Volkanik Dağının eteklerinde bulunan saf ve yüksek kaliteli ponza taşı kullanılarak üretilmektedir. Yüksek kaliteli ponza taşı içeriğine insan sağlığına zararı olmayan, nefes alabilen, yüksek yalıtım ve mukavemete sahip bileşenler de dahil edilerek tam otomatik yüksek teknolojiye sahip üretim bandında üretilmektedir.  Üretilen ürünlerin tamamı hammadde gelişinden sevkiyata kadar kalite kontrol mekanizmalarından geçirilerek en üst kalitede bims blok üretimi sağlanmaktadır.

bottom of page